Tutaj jesteś: Sukces » Felietony
20-08-2015 Maciej Ulewicz

Dźwięki na jesień i nie tylko

Nie wiem, jak Państwo, ale ja spędziłem okres wakacyjny, nie tylko rozkoszując się lazurowym niebem, równie intensywnym w kolorze pobliskim zbiornikiem wodnym czy kulinarnie, podróżując lokalnie i zagranicznie.

20-08-2015 Cezary Szymanek

Edytorial

Mówią, że marzenia trzeba spełniać teraz, że ważne są małe przyjemności, że liczy się to, iż spróbowali, a nie to, czy się udało.

24-06-2015 Cezary Szymanek

Edytorial

„Wszyscy powinniśmy marzyć i zachęcać innych, żeby także to robili.

24-06-2015 Artur Osiecki

Nowa pula grantów 
dla firm z PARP

Druga połowa roku przyniesie przedsiębiorcom sześć konkursów 
na dotacje z programu operacyjnego „Inteligentny rozwój" organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

21-05-2015 Cezary Szymanek

Edytorial

Każdy z nich obrał w życiu inną drogę. Robią też różne rzeczy. Ale łączy ich jedno: są bohaterami swojego życia. I w sumie co najmniej kilkuset innych osób również. Choćby dlatego, że dają im pracę, że pozwalają spełniać marzenia, że są wzorami do naśladowania.

21-05-2015 Artur Osiecki

Granty na IT

Do 2020 r. projekty informatyczne przedsiębiorstw będą finansowane głównie z regionalnych programów operacyjnych.

16-04-2015 Maciej Ulewicz

Kultura jest sexy

„Kulturo, czymże bez ciebie bylibyśmy nie tylko my, ale czym byłoby w ogóle ludzkie życie? Tyś pozakładała miasta, ty rozproszonych ludzi powołałaś do życia społecznego" – tak kiedyś powiedział Cyceron.

16-04-2015 Cezary Szymanek

Edytorial

Ile nas, tyle znalazłoby się jego definicji. Zaczynając od suchego, niemal technicznego tłumaczenia, że to „pomyślny wynik jakiegoś przedsięwzięcia", poprzez „robienie zwykłych rzeczy w niezwykły sposób", a kończąc na „zyskaniu szacunku inteligentnych ludzi i uczuć dzieci".

11-04-2015 Natalia Hatalska

Rzecz o drugim obliczu

Książka i meble, po których wszystkiego można się spodziewać. I kampanie, z których jedna nic nie wnosi, a druga wciąż czeka na odkrycie. O tym, że niczego nie można oceniać na pierwszy rzut oka, przekonuje piątka Natalii Hatalskiej.

19-03-2015 Marcin Piasecki

Pomysł na rozwój

To jedne z najbardziej banalnych i zarazem najtrudniejszych pytań biznesowych. Jak, w którą stronę rozwijać firmę? Na co postawić? Gdzie szukać nowych rynków? Jak traktować szeroko pojęte innowacje? Dywersyfikować czy doskonalić podstawową działalność?

Poprzednia
1 2 3 4 5
common