Tutaj jesteś: Sukces » Działam
03-07-2017

Lokaty krótko czy długoterminowe – czym się kierować wybierając czas ich prowadzenia?

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych narzędzi bankowych, służących do lokowania nadwyżek finansowych są lokaty terminowe. W zależności od swoich potrzeb i preferencji możesz założyć lokatę trwającą kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt miesięcy. Na rynku istnieją także depozyty, które trwają jedynie…jedną noc. W artykule sprawdzimy, czym warto się kierować, wybierając czas deponowania pieniędzy na lokacie.

21-06-2017

Zmiana pokoleń, czyli jak o sukcesie myślą młodzi Polacy

Do 2025 roku 75% pracowników na świecie będą stanowili przedstawiciele millenialsów (Raport EY 2015). Pewni siebie i swoich kompetencji, dobrze wykształceni i mający duże oczekiwania.

08-05-2017

Dlaczego wybór sali konferencyjnej jest tak ważny dla sukcesu eventu?

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, w czym tkwi sukces spotkań biznesowych? Jakie elementy są kluczowe, a jakie mniej istotne? Czy wiesz, że o powodzeniu organizowanego przez Ciebie szkolenia lub prestiżowej konferencji w znacznej mierze decyduje sala, w której się one odbędą? I wreszcie najważniejsze pytanie: dlaczego wybór sali decyduje o sukcesie Twojego wydarzenia? Na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule. Przeczytaj uważnie!

02-05-2017

Budowa hali magazynowej – jak się do tego zabrać?

Wiele firm prędzej czy później staje przed problemem posiadania odpowiednio przystosowanej i dużej powierzchni magazynowej. Gdy okazuje się, że rozwiązania zastępcze – najem czy prowizoryczne konstrukcje nie spełniają oczekiwań pojawia się kwestia budowy hali z prawdziwego zdarzenia. Ale na co zwrócić uwagę, by wybrać najlepsze rozwiązanie? Podpowiadamy!

25-04-2017

Sprzedaż zagraniczna online - jak ją zorganizować?

Internet stwarza warunki do oferowania produktów klientom pochodzącym z różnych stron świata. Sklep internetowy, który obsługuje konsumentów zza granicy, musi liczyć się z koniecznością wysyłki produktów korzystając m.in. z międzynarodowych usług kurierskich. Jak to działa?

27-03-2017

Nowoczesne biuro – jak je zaaranżować?

Współczesne biura coraz częściej odbiegają swoim wyglądem od standardowego postrzegania przestrzeni do pracy. Efektywność idzie przecież w parze ze zdrowiem i komfortem pracownika, a na oryginalne i przytulne biura przyjaznym okiem patrzą również klienci i kontrahenci.

17-02-2017

Firma eksportowa sposobem na sukces finansowy?

W Polsce dobrze zarobić na etacie jest stosunkowo ciężko. Dużo lepsze perspektywy mogą czekać na tych, którzy spróbują samodzielnie wykuwać swój los, w szczególności na trudnym rynku międzynarodowym.

10-02-2017

Rok 2017 rokiem pracownika

Bezrobocie w Polsce na koniec grudnia 2016 roku wyniosło zaledwie 8 proc., a są i takie regiony i miasta, gdzie jak w Poznaniu, panuje zaledwie 2 proc. poziom bezrobocia rejestrowanego. Nie pracuje już w takich miejscach ten, kto nie chce pracować, a znalezienie zatrudnienia nie sprawia żadnych problemów. Eksperci rynkowi twierdzą, że rok 2017 będzie rokiem pracownika, a pracodawcy będą musieli zwiększyć jeszcze zaangażowanie w prowadzenie procesów rekrutacyjnych i zaoferować potencjalnym pracownikom wiele dodatkowych benefitów.

23-01-2017

Samochód dla twojej firmy - jak go wybrać?

Szukając samochodu dla firmy warto pomyśleć o nim jak o narzędziu, które wesprze nasz biznes. Należy więc zwracać uwagę nie tylko na wartości wizerunkowe takie jak wysoka klasa, prestiż i ekologia, ale również na sprawy praktyczne – osiągi, koszty eksploatacyjne oraz możliwości finansowania. Równie istotna jest także niezawodność i bezpieczeństwo pojazdów.

17-11-2016 Cezary Szymanek

Edytorial

Poprzednia
1 2 3 4 5
common