Tutaj jesteś: Sukces » Ludzie

Ludzie

Moja córka jest pilotem

red. 20-09-2012, ostatnia aktualizacja 20-09-2012 18:00
Aleksandra Bednorz (z lewej) i Dagmara Świderska.
autor:
źródło: Sukces
Aleksandra Bednorz (z lewej) i Dagmara Świderska.
Dagmara Świderska i pozostali członkowie jej załogi. Aleksandra Bednorz.
autor:
źródło: Fotorzepa
Dagmara Świderska i pozostali członkowie jej załogi. Aleksandra Bednorz.
Dagmara Świderska.
autor:
źródło: Fotorzepa
Dagmara Świderska.

Latanie to ich pasja i sposób na życie. Są od tego uzależnione. Pilotki Aleksandra Bednorz i Dagmara Świderska opowiadają o swojej miłości do samolotów i pracy w pasażerskich liniach lotniczych.

O lataniu marzyły od dzieciństwa. Aleksandra (27 lat), gdy miała osiem lat, powiedziała rodzicom, że będzie pilotem. Dagmara (36 lat) w zerówce obserwowała księżyc i gwiazdy przez starą rosyjską lunetę. Chciała pracować w NASA. Pewnego dnia zapytała tatę, co ma zrobić, żeby się tam dostać. Odpowiedział: „Jeśli pójdziesz do szkoły, to się ucz dużo fizyki i języka angielskiego, a później zobaczymy". Nie zapomniała tych słów, chociaż po drodze pojawiły się inne pomysły na życie, bo im była starsza, tym większe ogarniało ją zwątpienie. Myślała sobie: „To niemożliwe, ja tego nie dokonam. Nie mam żadnych znajomości, nie dam rady".

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common