Tutaj jesteś: Sukces » Wideo

Wideo

XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy

29-01-2015, ostatnia aktualizacja 29-01-2015 15:26

W tym roku "Sukces" także jest patronem medialnym balu dziennikarzy. Już 7 lutego wieczór w auli Politechniki Warszawskiej poprowadzą Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Na scenie wystąpią Ewa Bem, Mrozu i Poparzeni Kawą Trzy, a także saksofonistka Areta Chmiel.

Przeczytaj więcej o:  bal , dziennikarze

sukcesmagazyn.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common