Tutaj jesteś: Sukces » Felietony

Sukces

Edytorial

Cezary Szymanek 20-08-2015, ostatnia aktualizacja 20-08-2015 18:00
autor: Waldemar Kompała
źródło: Fotorzepa

Mówią, że marzenia trzeba spełniać teraz, że ważne są małe przyjemności, że liczy się to, iż spróbowali, a nie to, czy się udało.

Albo że starali się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję i po prostu wcielali w życie swoje pomysły. Nie uciszali wewnętrznego głosu, że potrzebują zmiany, że chcą czegoś więcej (a raczej czegoś innego), niż mają w tej chwili. I udało im się. Zmienić pracę, zostawić wygodny świat, np. korporacji, porwać się na kompletnie nieznaną dziedzinę, założyć własną firmę. I nie ot tak, po prostu. Bo ten błysk w oku, który pojawił się po zmianie, często przesłonięty był nieprzespanymi nocami, robieniem wszystkiego za wszystkich, stresem. Był. Bo szybko (czas kryjący się za tym słowem jest oczywiście pojęciem względnym i zindywidualizowanym) wziął jednak górę nad codziennością. Znów wraca bowiem energia do życia. Entuzjazm do pracy. Dlatego właśnie ludzie dają sobie spokój z korporacjami i zakładają własne kafejki i restauracje. Zanurzają się w świat start–upów. Inwestują w nowe biznesy. Ale jednocześnie dbają o swoje życie prywatne, o rodzinę. Czasami coraz większą i większą. Takich ludzi na łamach tego wydania magazynu „Sukces" są tuziny. Ludzi, którzy zdążyli, choć nigdzie się nie spieszyli. A ich wiek nie ma tu większego znaczenia.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common