Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Korporacyjne wioski

Magda Dubrawska 17-11-2016, ostatnia aktualizacja 17-11-2016 16:00
Piotr Wikarek: Rzucił dyrektorską posadę i  założył organizację, która utrzymuje się z organizowania wyjazdów integracyjnych dla korporacji.
źródło: Sukces
Piotr Wikarek: Rzucił dyrektorską posadę i  założył organizację, która utrzymuje się z organizowania wyjazdów integracyjnych dla korporacji.
źródło: Sukces
źródło: Sukces

Z dnia na dzień biurowe dzielnice rozrastają się. Biznes skoncentrowany w jednym miejscu, niczym tlenu, potrzebuje pomocy z zewnątrz. Na ratunek przybywają małe firmy i pojedyncze osoby. Bez etatowego kieratu, na własnych warunkach zarabiają nie w korpoświecie, ale na nim.

Kilka minut po siódmej rano parking pod oszklonym biurowcem zaczyna gęstnieć. Z pierwszych samochodów wysiadają kobiety ubrane w garsonki, mężczyźni w garniturach i kilkuletnie dzieci w kolorowych kurtkach. Szklane drzwi na parterze ozdobione są pstrymi rysunkami przedszkolaków. Rodzice zostawiają pociechy i jadą w górę windą do swoich biur. Kilka godzin później na tym samym parkingu zatrzymuje się samochód z dostawą, mężczyzna wyładowuje skrzynki z jedzeniem. Biurowa kantyna uzupełnia zaopatrzenie. W tym samym czasie kilka pięter wyżej młody mężczyzna pcha wózek ze świeżymi kanapkami. Mija godzina 17, część osób pędzi do piwnicy na siłownię, inni odbierają dzieci z przedszkola. Wieczorem można jechać prosto do domu.

Rzeczpospolita
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common