Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Pani Dyrektor się uczy

Magdalena Kuszewska 22-09-2016, ostatnia aktualizacja 22-09-2016 16:00
Nie interesuje mnie, że ktoś zaspał  albo poszedł po bułki. W  naszym  teatrze  nie ma cwaniaków, oni się wykruszyli  już na etapie pierwszych prób.
autor: Caroline Anielewska
źródło: Fotorzepa
Nie interesuje mnie, że ktoś zaspał albo poszedł po bułki. W  naszym teatrze nie ma cwaniaków, oni się wykruszyli już na etapie pierwszych prób.
autor: Irek Kamieniak
źródło: Fotorzepa
Nie mogę sobie pozwolić na eksperymenty. Na to przyjdzie czas. Najpierw Musimy dać się polubić.
autor: Irek Kamieniak
źródło: Fotorzepa
Nie mogę sobie pozwolić na eksperymenty. Na to przyjdzie czas. Najpierw Musimy dać się polubić.

Gaszenie pożarów, czyli czynnik ludzki. To w kierowaniu teatrem jest najtrudniejsze – przekonuje Beata Kawka, aktorka, reżyserka i producentka dubbingu, od niedawna dyrektor artystyczna Teatru Miejskiego w Lesznie. Tworzy go od podstaw, bo to pierwszy taki pomysł w kraju od 40 lat.

Zagadka: ile jest kilometrów z Warszawy, w której mieszkasz, do Leszna, w którym pełnisz funkcję dyrektor artystycznej Teatru Miejskiego, pierwszego publicznego teatru od 40 lat w Polsce?

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common