Tutaj jesteś: Sukces » Żyję

Żyję

Luksusowo i kobieco!

18-08-2016, ostatnia aktualizacja 18-08-2016 16:00
dr Irena Eris w towarzystwie Doroty Zalewskiej, Beaty Majewskiej,  dyrektor Private Bankingu Deutsche Bank,  i Marka Michałowskiego, prezesa Polskiego Związku Golfa. zdjęcia: Marek Darnikowski
źródło: materiały prasowe
dr Irena Eris w towarzystwie Doroty Zalewskiej, Beaty Majewskiej, dyrektor Private Bankingu Deutsche Bank, i Marka Michałowskiego, prezesa Polskiego Związku Golfa. zdjęcia: Marek Darnikowski
po rozgrywkach golfistki korzystały z uroków Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
źródło: materiały prasowe
po rozgrywkach golfistki korzystały z uroków Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie
Nagroda główna została ufundowana  przez Deutsche Bank
źródło: materiały prasowe
Nagroda główna została ufundowana przez Deutsche Bank

6–7 czerwca przejdą do historii jako prawdziwe święto kobiecego golfa. W tych dniach na polu golfowym Mazury Golf & Country Club oraz w Hotelu SPA Dr Irena Eris odbył się jubileuszowy, międzynarodowy turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup. To największy w Polsce i jeden z największych i najbardziej prestiżowych w Europie turniejów golfowych dla kobiet.

Aby podsumować jubileuszową edycję Dr Irena Eris Ladies' Golf Cup należałoby 113 uśmiechniętych kobiet pomnożyć razy dwa dni sportowej rywalizacji i doskonałej zabawy. Wynik równania to niezliczone wspomnienia, 36 turniejowych dołków, 25 tysięcy uderzeń i 15 unikatowych statuetek zaprojektowanych specjalnie na turniej przez firmę YES. Zwyciężczynią 10. edycji została Dorota Zalewska z klubu Binowo Park GC.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common