Tutaj jesteś: Sukces » Żyję

Żyję

911 dla ubogich

Marek Wieruszewski 18-08-2016, ostatnia aktualizacja 18-08-2016 16:00
źródło: materiały prasowe
PCM Porsche Communication Management lub PCM pozwala m.in. na odbieranie i  odpisywanie na e–maile i  SMSy. Zaślepki przy skrzyni biegów pokazują, na jakich opcjach zaoszczędziłeś(aś).
źródło: materiały prasowe
PCM Porsche Communication Management lub PCM pozwala m.in. na odbieranie i  odpisywanie na e–maile i  SMSy. Zaślepki przy skrzyni biegów pokazują, na jakich opcjach zaoszczędziłeś(aś).
Centralnie umieszczony silnik (za fotelami, przed tylną osią) to lepsze rozłożenie masy podczas dodawania gazu i hamowania.  A  w  codziennym użyciu to także dwa bagażniki zamiast jednego.
źródło: materiały prasowe
Centralnie umieszczony silnik (za fotelami, przed tylną osią) to lepsze rozłożenie masy podczas dodawania gazu i hamowania. A  w  codziennym użyciu to także dwa bagażniki zamiast jednego.

Tak kiedyś mówiono o Porsche Boxster. Jasne – ci, którzy mieli świeżo w pamięci relatywnie małe 911 964, mogli się z niego podśmiewać. A czy dziś – poza nazwą – w 911 zostało jeszcze coś z dawnych lat?

Krótka historia: na początku lat 90. Porsche było w finansowych tarapatach, bo yuppies z lat 80. albo dorobili się rodzin i nie potrzebowali już sportowych samochodów, albo dobiła ich kokaina. Wtedy zaprezentowano koncepcyjnego roadstera o nazwie Boxster zainspirowanego modelami 356 i 550 Spyder. Nazwa Boxster pochodzi od używanego często przez Porsche typu silnika. Tzw. bokser to silnik, w którym cylindry ułożone są płasko i pracują w przeciwnych kierunkach. Model koncepcyjny zdobył uznanie mediów i potencjalnych klientów, trzy lata później więc pierwsze Boxstery trafiły do salonów. Dekadę później dołączyła wersja coupé – Cayman.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common