Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Do maksimum. W świecie ludzi ultra

Magda Gacyk 18-08-2016, ostatnia aktualizacja 18-08-2016 16:00
Gosia Szydłowska. Jedna najbardziej obiecujących polskich ultrabiegaczek.  80, 100, a nawet 160 km. Dystans jest wyzwaniem, z którym zawsze trzeba zmierzyć się samotnie.
źródło: archiwum prywatne
Gosia Szydłowska. Jedna najbardziej obiecujących polskich ultrabiegaczek. 80, 100, a nawet 160 km. Dystans jest wyzwaniem, z którym zawsze trzeba zmierzyć się samotnie.
źródło: archiwum prywatne
Magdalena Talarczyk. Przeciera szlaki polskim strongwoman. Jest świetna w przeciąganiu pałki. Tzw. mas wrestling to dyscyplina tradycyjnie uprawiana przez ludy syberyjskiej Jakucji.
źródło: archiwum prywatne
Magdalena Talarczyk. Przeciera szlaki polskim strongwoman. Jest świetna w przeciąganiu pałki. Tzw. mas wrestling to dyscyplina tradycyjnie uprawiana przez ludy syberyjskiej Jakucji.

Taki aerobik na przykład. Raz, dwa. Rączka, nóżka. I te wszystkie ćwiczenia w grupie. Żadnego indywidualizmu – mówią z ledwo skrywaną niechęcią. Bo oni wolą się zajechać. Pokonują coraz dłuższe dystanse, podejmują coraz bardziej ryzykowne wyzwania, walczą z hipotermią, zmagają się z żywiołem. Tacy są ultrasportowcy, którzy w swoich wyczynach nieustannie przesuwają granice ludzkich możliwości.

Gdyby nie ucieczka z Alcatraz, nie wiadomo, jak wyglądałoby życie Patti Bauernfeind. Od bezpiecznego brzegu San Francisco dzieliły ją tylko 2 km, ale rzucenie się ze skalistego wybrzeża Wyspy Pelikanów w zimne fale zatoki wymagało hartu ducha. Woda była mętna i nic nie można było dostrzec pod powierzchnią. Mieszkańcy okolicznych miasteczek doskonale jednak wiedzieli, że gdzieś tam, w głębi, są rekiny. Kilkadziesiąt różnych gatunków rekinów!

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common