Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Na początku był wieloryb

Anna Tomiak 18-08-2016, ostatnia aktualizacja 18-08-2016 16:00
Whaletone. Fortepian. Zwany również najbardziej  gadżeciarskim instrumentem scenicznym.
źródło: Polański Studio fotografia, Szymon Polański & Artur Nyk
Whaletone. Fortepian. Zwany również najbardziej gadżeciarskim instrumentem scenicznym.
Robert Majkut. Designer i architekt. Jeden z najlepszych polskich projektantów wnętrz przestrzeni komercyjnych.
źródło: B&W
Robert Majkut. Designer i architekt. Jeden z najlepszych polskich projektantów wnętrz przestrzeni komercyjnych.
Ale kino! Multikino w warszawskich Złotych Tarasach.
źródło: materiały prasowe
Ale kino! Multikino w warszawskich Złotych Tarasach.

Robert Majkut. Mówią o nim: polski Philip Starck. A on otwarcie przyznaje – designu nigdy nie studiowałem. Nazywa siebie skromnie panem od rysunków. Choć wie, jak urządzić przestrzeń, która ma zarabiać pieniądze. Potrafi tak zaprojektować kina, banki i sklepy, by ich klienci płacili za towary czy usługi więcej, niż naprawdę są warte.

Z pomysłów Roberta Majkuta pierwsza skorzystała Grażyna Kulczyk, która już przed 20 laty zleciła mu urządzenie sklepu rowerowego 10,5 bike. Wtedy jeszcze nie zajmował się projektowaniem. Pracował jako grafik w firmie reklamowej, obsługującej Kulczyk Holding. Pewnie dlatego zaproponował wnętrze w wówczas u nas jeszcze nieznanym industrialnym stylu. Nie przypominało żadnego innego sklepu w Poznaniu. Z miejsca wzbudziło emocje i przyciągnęło klientów. Zaraz też pojawiły się następne zlecenia, więc założył własną firmę. Dziś studio Robert Majkut Design (RMD) ma na liście 130 klientów i ponad 100 tys. mkw. powierzchni unikalnie zaprojektowanych wnętrz. Siedzibę w Warszawie oraz filie w Londynie i Hongkongu.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common