Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Kim jest agent?

Magda Kuszewska 18-08-2016, ostatnia aktualizacja 18-08-2016 16:00
Jakub Kopeć, agent Marcina Gortata
autor: Wojciech Figurski
źródło: 058sport.pl
Jakub Kopeć, agent Marcina Gortata
źródło: 123RF
Kasia Zielińska
źródło: materiały prasowe
Kasia Zielińska

Bywa psychoterapeutą, kierowcą, a nawet przyjacielem. Ale przede wszystkim, pozostając w cieniu, dba o wizerunek medialny, karierę i sukces podopiecznego. Za niemal każdą gwiazdą stoi dziś agent, menedżer. Choć czasami lepiej sprawdza się określenie: anioł stróż.

A na początku – schody. – Wolimy, gdy wywiadów udzielają nasi artyści – słyszę od Kasi Chrzanowskiej i Łukasza Bartoszaka, menedżerów i wydawców z wytwórni muzycznej Gorgo Music, którzy wylansowali i wydali płyty m.in. grupy Feel, Sylwii Grzeszczak, Sound'n'Grace, Mroza. – Moją rolą jest stać w cieniu, ale skoro Marcin kazał udzielić tego wywiadu, zrobię to – śmieje się Jakub Kopeć, menedżer Marcina Gortata i prezes jego fundacji MG13. Bo w końcu udaje się namówić do (kontrolowanych) zwierzeń ludzi, których na co dzień nie widać w prasie czy w telewizji, a którzy są odpowiedzialni za wizerunki medialne, kontrakty i sukcesy idoli masowej wyobraźni. Okazuje się, że większość z nich krzywi się na popularne określenie „agent". Wolą PR managera, specjalistę ds. wizerunku, wydawcę (zależnie od obowiązków). Kim zatem są osoby stojące za plecami gwiazd?

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common