Tutaj jesteś: Sukces » Żyję

Żyję

Domy na wodzie

Barbara Acher–Chanda 23-06-2016, ostatnia aktualizacja 23-06-2016 16:00
Fot. Małgorzata Gora
źródło: materiały prasowe
Fot. Małgorzata Gora
Fot. Małgorzata Gora
źródło: materiały prasowe
Fot. Małgorzata Gora
Fot. Małgorzata Gora
źródło: materiały prasowe
Fot. Małgorzata Gora

Mieszkanie, szeregowiec, willa. Balkon, 
podwórko i sąsiedzi za ścianą. 
A gdyby tak przeprowadzić się nad rzekę, 
a stare dobre cztery ściany, podłogę i sufit zastąpić pływającym domem? To nie szaleństwo. Styl życia, popularny nad Loarą, Sekwaną czy Renem, przycumował do brzegów Wisły i Odry.

– To była potrzeba 34–letniego faceta, który razem z rodziną żył w bloku, nie mieszcząc się już w szafach. Jak ja to mówię, „homo blocus", który ma marzenia i cele na miarę pudełka, w którym żyje. Takie jak spłata kredytu. Chciałem zamieszkać w domu, w centrum Wrocławia, aby nie spędzać życia w korkach, dojeżdżając z przedmieść, ale na to trzeba by około 2 mln zł. Zacząłem więc szukać tańszej alternatywy – wspomina Kamil Zaremba, właściciel pierwszego, od powojennych czasów, domu na wodzie w Polsce.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common