Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Z call center na szczyt

Magda Dubrawska 23-06-2016, ostatnia aktualizacja 23-06-2016 16:00
źródło: 123RF
źródło: 123RF
Łukasz Kobiec. Studiował politologię, a w przyszłości chciał zostać pracownikiem służby cywilnej. Do call center trafił przypadkowo i został na dłużej.
źródło: pjakubczyk.pl
Łukasz Kobiec. Studiował politologię, a w przyszłości chciał zostać pracownikiem służby cywilnej. Do call center trafił przypadkowo i został na dłużej.

Wśród polskich studentów krąży opinia, że każdy musi przejść przez pracę „na słuchawce". I rzeczywiście, 
wiele osób właśnie tak zarobiło swoje pierwsze pieniądze. 
Bo nie potrzeba wykształcenia, doświadczenia, praca jest elastyczna i łatwo ją pogodzić z nauką. Pytanie tylko: 
co dalej? Dalej są drzwi lub... fotel prezesa.

Wysoki szklany budynek klasy A w biurowej części Warszawy. Kilkanaście pięter w górę, zza drzwi słychać szmer i stukanie w klawiaturę. Na kilkuset metrach open space'u stoi kilkadziesiąt boksów z komputerami i zestawami słuchawkowymi. Godzina pracy zaczyna się w momencie zalogowania. Tak wygląda codzienność w call center.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common