Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Łowcy marzeń

Magda Dubrawska 19-05-2016, ostatnia aktualizacja 19-05-2016 16:00
źródło: Red Bull
Kasia Rutkowska. Zajmuje się organizacją eventów w firmie RedBull. Sześć lat temu rzuciła pracę asystentki w firmie budowlanej.
źródło: materiały prasowe
Kasia Rutkowska. Zajmuje się organizacją eventów w firmie RedBull. Sześć lat temu rzuciła pracę asystentki w firmie budowlanej.
Spanie, jedzenie, dom schodzą 
na drugi plan. W tym zawodzie działa ostra selekcja. Pozostaną  tylko najwytrwalsi.
źródło: Red Bull
Spanie, jedzenie, dom schodzą 
na drugi plan. W tym zawodzie działa ostra selekcja. Pozostaną tylko najwytrwalsi.

Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, znają odpowiedź na każde pytanie. Pracują po 24 godziny na dobę, planują przyszłość niczym najlepsi wróżbici, a złotówki zamieniają w niezapomniane wrażenia. Oto organizatorzy eventów, czyli ludzie do zadań specjalnych.

Pewna 36–letnia kobieta po ośmiu latach małżeństwa, dwóch latach batalii sądowej i trzech dniach od orzeczenia rozwodu powzięła postanowienie. Krótki telefon: – Pani Agnieszko, mam 22 tys. zł, 17 koleżanek i powód do świętowania. Chcę zakończyć swoją gehennę z przytupem!

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common