Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Z innej gliny

Karolina Monkiewicz-Święcicka 19-05-2016, ostatnia aktualizacja 19-05-2016 16:00
Bliski Wschód, Orient, południe Europy. Jedynym ograniczeniem dla stylu, który zagości w łazience, 
jest wyobraźnia właścicieli.
źródło: dekornia.pl
Bliski Wschód, Orient, południe Europy. Jedynym ograniczeniem dla stylu, który zagości w łazience, 
jest wyobraźnia właścicieli.
źródło: dekornia.pl
Fot. Rafał Lips
źródło: Purpura
Fot. Rafał Lips

Nie chcieli mieszkać tak jak wszyscy. Szukali do domów czegoś, 
co nie istniało, więc sami stworzyli niepowtarzalne kafle, ceramikę, meble. Trafili w dziesiątkę. Przedmioty robione w manufakturach, 
choć w mniejszości, wypierają masowe produkcje.

Trzy lata temu Sylwia Chakkour szukała fotela do domu. – Nie mogłam znaleźć tego wymarzonego. W internecie błyskawicznie skończyły mi się strony polskich wykonawców. Znalazłam za to firmę angielską wykonującą bajeczne kolorowe meble, tapicerowane według pomysłu klienta. I właśnie wtedy naszła mnie myśl, że coś takiego chcę robić: meble, które ogranicza tylko moja wyobraźnia 
– opowiada. Od dwóch lat jest właścicielką manufaktury Cancan Art robiącej meble marzeń: barwne, zwariowane, w stylu boho i vintage. Na początku bała się, czy pomysł chwyci. – Wszędzie modne były szarości, minimalizm. Ja obiecałam sobie: szarych mebli nie robię. Okazało się, że coraz silniejszy jest powrót do odważnych kolorów, śmiałych połączeń. Ludzie znudzili się minimalizmem, no a przede wszystkim chcą mieć coś wymyślonego przez siebie – zaprojektowanego na zamówienie, dedykowanego tylko im.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common