Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

W dechę

Barbara Acher-Chanda 21-04-2016, ostatnia aktualizacja 21-04-2016 16:00
źródło: czary z drewna,
źródło: Plajster
Jarek Berdak. Nauczył się odnajdywać kształty zaklęte w słojach. Tworzy pod marką „i love nature”.
źródło: i love nature
Jarek Berdak. Nauczył się odnajdywać kształty zaklęte w słojach. Tworzy pod marką „i love nature”.

Wyciosane z jednego kawałka drewna, z zachowaniem naturalnych niedoskonałości, ręcznie robione deski do krojenia, miski, talerze lub łyżki podbijają serca miłośników kuchni i mistrzów kulinarnych na całym świecie. Nic dziwnego, 
że ich polscy twórcy mają coraz więcej zleceń.

Sztukę robienia w drewnie Jarek Berdak ćwiczył u zaprzyjaźnionego rzeźbiarza, gdzie robił kolby do broni myśliwskiej. W ten sposób przyzwyczajał dłoń do chropowatości drewna, uczył się odnajdywać kształty zaklęte w linii słojów, poznawał metody konserwacji szczególnie bliskiego mu materiału. Outdoor i życie w lesie to jego znaki rozpoznawcze. Cząstkę lasu wytatuował sobie nawet na przedramieniu: dwie sosny, a pośrodku napis „Into the wild". – Wychowałem się w mieście, ale nie jestem mieszczuchem. Nie lubię miast, całego tego zgiełku, pośpiechu, przywiązania do rzeczy. Do życia nie potrzebuję wiele. Tyle, ile zmieści się w jeden samochód, z warsztatem włącznie. Życie wolę nabierać małą łyżeczką, a nie chochlą. Ważne, żebym miał się z czego utrzymać, a nie zbierać na materialne marzenia – zastrzega.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common