Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Sprawdzian z e-learningu

Grzegorz Kubera 21-04-2016, ostatnia aktualizacja 21-04-2016 16:00
źródło: 123RF
Najpopularniejsze 
są kursy zwiększające własną efektywność 
i zdolność komunikacji. Kolejna na liście jest nauka gry na różnych instrumentach.
źródło: 123RF
Najpopularniejsze 
są kursy zwiększające własną efektywność 
i zdolność komunikacji. Kolejna na liście jest nauka gry na różnych instrumentach.
źródło: 123RF

Zamiast klasy pełnej uczniów, nauczyciela i tablicy wystarczy... dostęp do sieci. I komputer, tablet, 
a nawet komórka. Internetowym platformom edukacyjnym przybywa studentów, również w Polsce. 
Na czym polega ich fenomen?

Istniejące od ponad 12 lat wydawnictwo ZloteMysli.pl, które oferuje e–booki, książki i audiobooki z dziedziny rozwoju osobistego, przejęło platformę eMentor.pl, aby rozszerzyć ofertę o kursy wideo. – Decyzja była podyktowana chęcią dopasowania się do trendów rynkowych, czyli dostarczenia klientowi wiedzy w formie, która jest przez niego poszukiwana – mówi Marcin Kądziołka, prezes zarządu eMentor.pl. Ponieważ przejął serwis, nie musiał przechodzić przez trud tworzenia go od podstaw. Jednak nie obyło się bez wyzwań. – Jednym z nich okazało się znalezienie złotego środka między wygodą użytkownika a zabezpieczeniami przed nielegalnym kopiowaniem i udostępnianiem sprzedawanych treści – przyznaje Kądziołka. Wyzwaniem jest również dostosowanie serwisu do coraz nowszych urządzeń mobilnych.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common