Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Wybrańcy

Edyta Bąk 17-03-2016, ostatnia aktualizacja 17-03-2016 16:00
źródło: 123RF
źródło: 123RF
źródło: 123RF

Na prośbę pracodawcy spakowali swoje życie i ruszyli w nieznane. Zostawili w kraju nie tylko przyjaciół, 
ale też ulubione miejsca i utarte ścieżki. Cena, jaką trzeba zapłacić za życie na zagranicznym kontrakcie, 
bywa wysoka. To dlatego czasem pojawia się pytanie: czy warto?

– W firmie pracowałam już osiem lat. Zaczynałam w fabryce w Łodzi, potem na rok przeniosłam się do Warszawy – wspomina Karolina Gunert–Bernady. Jej córka miała wtedy cztery lata. Zmiana przedszkola była dla nich dużym wydarzeniem. Nie planowała wyjazdu za granicę, nie wiedziała, co może ją tam czekać. Jasne, pracując w międzynarodowym koncernie, miała świadomość, że taki wyjazd wiąże się z możliwościami rozwoju, awansem, ale nawet nie brała tego pod uwagę. Propozycja pojawiła się dość nieoczekiwanie. W języku korporacyjnym mówi się o tym: business need. W centrali w Genewie pojawił się wakat. Ktoś nagle zrezygnował z pracy z powodów osobistych i firma szukała pilnie zastępstwa. – Szef zaproponował mi to stanowisko. Spytał, czy nie chciałabym spróbować – wspomina.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common