Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Zidentyfikowany obiekt latający

Olga Wiechnik 17-03-2016, ostatnia aktualizacja 17-03-2016 16:00
autor: Robert Gardziński
źródło: Fotorzepa
Samoloty kochali już stryj i ojciec Jana Borowskiego.
źródło: 123RF
Samoloty kochali już stryj i ojciec Jana Borowskiego.
źródło: 123RF

Latanie ma we krwi. Po mamie, pilotce szybowcowej. I po stryju, który nie zdążył być jego ojcem, bo zginął w bitwie o Anglię. Choć sam licencję zrobił dopiero w wieku 45 lat, to właśnie do niego należał pierwszy w Polsce prywatny nowy samolot. Teraz sprzedaje je innym. Jan Borowski jest największym w Polsce dystrybutorem nowych samolotów i śmigłowców. 
Ale tak naprawdę interesują go te stare.

– Dziwne uczucie, widzieć, jak ziemia się oddala. Ale i bardzo przyjemne, bo razem z nią oddalają się wszystkie troski – Jan Borowski długo mógłby mówić o tym, dlaczego warto mieć własny samolot. – Jak mi rano przyjdzie ochota poleżeć nad morzem, w godzinę i dwadzieścia minut jestem w Jastarni. Spędzam dzień na plaży, w drodze powrotnej do samolotu kupuję smażonego dorsza. Proszę, żeby mi go owinęli grubo w papier, i... w Piasecznie jest jeszcze ciepły – opowiada. – A samochodem jechałbym tam z sześć godzin w jedną stronę i dostał dwa mandaty po drodze. Mój czas jest za drogi, żebym go spędzał w samochodzie.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common