Tutaj jesteś: rp.pl » Sukces » Coś Na Początek » Film

Film

Posiadam, więc jestem

Dorota Chrobak 17-03-2016, ostatnia aktualizacja 17-03-2016 16:00

M2 Films

Doktor Robert Laing (Tom Hiddleston) właśnie stracił siostrę. Poza tym wszystko doskonale. Jest wysoki, przystojny, ma świetną sylwetkę i praktykę zawodową z gatunku tych lepiej płatnych.

Naturalną konsekwencją jest adekwatny do jego wyglądu i pozycji luksusowy apartament w równie luksusowym wieżowcu zaludnionym przez stany wyższe i wyższe stany średnie miejscowej socjety. Doktor mieszka na 25. piętrze, plasuje się zatem mniej więcej w połowie tutejszej drabinki społecznej. Może patrzeć z góry na bogatych emerytów i sfrustrowanych pracowników telewizji, ale nad sobą ma gwiazdy filmowe i obrzydliwie bogatego architekta Anthony'ego Royala (Jeremy Irons), twórcę całego budynku. A ci już dobrze wiedzą, jak pokazać człowiekowi, gdzie jest jego miejsce w porządku dziobania. Jakby tego było mało, luksusowy wieżowiec ewidentnie zaczyna się sypać. A to winda się zacina, a to panel sterowniczy odpada ze ściany. Najwyraźniej frustracje mieszkańców udzielają się nie tylko atmosferze, ale i materii.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common