Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Córka za ladą

Barbara Acher-Chanda 18-02-2016, ostatnia aktualizacja 18-02-2016 16:00

materiały prasowe

Magdalena Pazgan-Wacławek, przewodnicząca Rady Nadzorczej, Grupa Konspol

– Posadzono mnie naprzeciwko wiekowego Japończyka, właściciela sieci 50 restauracji, do których dostarczamy skrzydełka kurczaka – bardzo wymagający klient. Przez dwie godziny patrzył na mnie z niedowierzaniem. Bo nie dość, że do reprezentowania polskiej firmy przysłali kobietę, to w dodatku tak młodą. Musiał wypić trzy buteleczki sake, zanim był w stanie ze mną w ogóle rozmawiać. Na szczęście w Polsce czy Europie nie miałam nigdy takich sytuacji – śmieje się Magdalena Pazgan–Wacławek, wspominając jeden ze swoich wyjazdów, na który pojechała już samodzielnie reprezentować firmy Grupy Konspol. O to, żeby mogła być traktowana poważnie, zadbał jej ojciec Kazimierz Pazgan, założyciel przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji i przetwórstwie drobiu, jednego z największych w Europie. Od początku przekonywał syna i córkę, że w przyszłości to oni, ramię w ramię, będą dbać o dalszy rozwój biznesu, i pilnował przygotowania dzieci do późniejszych zadań. Na teorii się nie skończyło. Młoda kobieta do dziś wspomina wakacje w liceum, podczas których terminowała na poszczególnych odcinkach przedsiębiorstwa, łącznie z produkcją. Do firmy nie chciała jednak przejść od razu. Zanim związała się na dobre z zakładami w Nowym Sączu, postanowiła skończyć w Warszawie studia prawnicze i aplikację adwokacką. Dziś ocenia, że było to doskonałe posunięcie. – Duża część załogi pracuje z nami od 30 lat. Ludzie znają mnie i mojego brata od dziecka. Dzięki temu, że dołączyłam już jako profesjonalistka, nie patrzą na mnie tylko jak na córeczkę tatusia – przekonuje. Dziś dalej dba o to, by oceniano ją nie ze względu na miejsce w rodzinie, ale umiejętności. Dlatego skupia się na zdobywaniu doświadczenia w zarządzaniu. Karierę w Konspolu zaczęła w 2003 r. od asystentki prezesa, z czasem podejmując się coraz bardziej odpowiedzialnych zadań. – Pierwszym projektem, jaki objęłam samodzielnie po przyjściu do firmy, była współpraca z siecią Lotos, na różnych płaszczyznach – zakupu paliw, stacji franczyzowej i współpracy flotowej – wspomina.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common