Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Na jej zasadach

Barbara Acher-Chanda 18-02-2016, ostatnia aktualizacja 18-02-2016 16:00

materiały prasowe

Aleksandra Jasińska-Kloska, współwłaścicielka, prokurent w bydgoskiej firmie Darpol produkującej części zamienne do taboru kolejowego

W męskiej branży musiała odnaleźć się również Aleksandra Jasińska–Kloska. Do bydgoskiego Darpolu specjalizującego się w dostarczaniu części dla taboru kolejowego i w usługach obróbki blach dołączyła niby tylko na chwilę, żeby wesprzeć tatę. – Firma się rozwijała. Ojciec ciężko pracował, a do pomocy miał tylko sekretarkę i kilku pracowników. Widziałam, że się nie wyrabia – tyle było pracy. Postanowiłam pomóc. Choć nie było do końca lekko. Nasza firma to technika, która za bardzo mnie nie interesowała. Ale prowadzenie biznesu – już tak. Starałam się nie myśleć, że branża kolejowa jest taka brudna, że nie znam się na mechanice – wylicza. Dodatkowo męczyła się okrutnie, siedząc wciśnięta w biurko w mikropomieszczeniach warsztatów znajdujących się... w ogródku babci. – Pomyślałam, że nie wytrzymam tego dłużej. Nie po to kończyłam dwa kierunki studiów, żeby się nie rozwijać – opowiada. Ale ta sytuacja miała też swoje plusy. Elastyczny czas pracy pozwalał jej na realizację pasji, w tym na dojazdy z Bydgoszczy do Poznania, gdzie była solistką w jednym z najlepszych chórów w Polsce. – W jakiej innej firmie by mi na to pozwolili?

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common