Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Nie taka malowana lala

Barbara Acher–Chanda 18-02-2016, ostatnia aktualizacja 19-02-2016 11:21
autor: Monika Lisiecka
źródło: Sukces
źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe

Ania Kruk, dyrektor kreatywna marki Ania Kruk

Reagowała alergicznie za każdym razem, kiedy jej ojciec Wojciech Kruk przedstawiał ją jako artystkę. Miła, ładna, utalentowana, mogła korzystać z życia tak, jak chciała. Nikt nie robił jej przeszkód, kiedy zdecydowała się studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Potem przeniosła się do Hiszpanii, gdzie na zlecenie Google'a opracowywała wzory nowych fontów. To jej brat Wojtek miał przejąć stery w firmie. Tej, dodajmy, która przez ponad półtora wieku zarządzana była twardą męską ręką. Szykowany od najmłodszych lat do tej roli po kolei przechodził przez wszystkie szczeble rodzinnej firmy. – Ja natomiast byłam takim satelitą na orbicie. Owszem, w liceum zgodnie z tradycją na święta stanęłam ze dwa razy za ladą w naszych salonach. Natomiast Wojtek angażował się co roku – wspomina Ania Kruk. Nawet na studiach, kiedy w wakacje szła na praktyki do różnych firm, tylko raz wybrała biznes taty. – Nie miałam jasno wytyczonej drogi, ale – prawdę mówiąc – nie miałam też takiej potrzeby. Wolałam sama decydować o swoim losie.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common