Tutaj jesteś: Sukces » Żyję

Żyję

Reset biznesmena

Joanna Tańska 18-02-2016, ostatnia aktualizacja 18-02-2016 16:00
Cisza! 
Zarówno 
w tynieckim 
centrum kultury, 
jak i w konwer
satorium 
jest bardzo 
na miejscu. 
Sprzyja porządkowaniu 
myśli.
autor: Piotr Guzik
źródło: Fotorzepa
Cisza! 
Zarówno 
w tynieckim 
centrum kultury, 
jak i w konwer
satorium 
jest bardzo 
na miejscu. 
Sprzyja porządkowaniu 
myśli.
autor: Marek Lasyk
źródło: Reporter
autor: Michał Łepecki
źródło: Agencja Gazeta

Tu nie ma komórek, laptopów i pośpiechu. Za sobą zostawia się wszystko to, co stanowi codzienność życia na pełnych obrotach. Coraz więcej zapracowanych, wypalonych zawodowo menedżerów i przedsiębiorców poszukuje duchowego resetu. Odnajduje go w pustelniach, 
za klasztornymi murami. Odpoczynek w miejscach odciętych od świata pozwala lepiej zrozumieć siebie i innych.

– Mój pierwszy pobyt w Tyńcu był bardzo trudny. Nie dlatego, że musiałem oddać telefon czy odciąć się od internetu. Najtrudniejsza była konieczność konfrontacji z samym sobą. Z myślami, które staramy się zepchnąć w głąb świadomości, ale z którymi i tak kiedyś musimy się zmierzyć. To było bolesne doświadczenie, ale nie odczuwałem smutku – mówi Piotr Jeute, prezes spółki Promark. W biznesie jest od 1988 r., a to oznacza życie pod presją i w wiecznej gonitwie. Zajmuje się dostawą i serwisem sprzętu znakującego towary w niemal każdej branży handlu. By firma odniosła sukces, musiał zaangażować się bez reszty. W pewnym momencie powiedział dość. Na 40. urodziny zafundował sobie tygodniowy pobyt w klasztorze ojców Benedyktów, w niemal całkowitym odosobnieniu.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common