Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Wejście smoka 2.0

Paulina Nowosielska, Iza Klementowska 18-02-2016, ostatnia aktualizacja 18-02-2016 16:00
źródło: Estimote
Tajemniczy beacon. Małe pudełeczko,
 które na pierwszy rzut oka przypomina… 
odświeżacz powietrza.
źródło: Estimote
Tajemniczy beacon. Małe pudełeczko,
 które na pierwszy rzut oka przypomina… 
odświeżacz powietrza.
Jakub Krzych 
i Łukasz Kostka Cztery lata temu założyli 
start–up Estimote, który dziś działa w Polsce i Dolinie Krzemowej.
źródło: Estimote
Jakub Krzych 
i Łukasz Kostka Cztery lata temu założyli 
start–up Estimote, który dziś działa w Polsce i Dolinie Krzemowej.

Ich historia jest niczym gotowy scenariusz filmowy. Młodzi, potwornie zdolni i z marzeniami. Stworzyli start–up, który rzucił na kolana wielki biznes. Pisaliśmy o nich, gdy w 2013 r. skłonili światowych inwestorów do wyłożenia grubych milionów na ich projekt. Teraz znów im się to udało. Przypadek? Nie, bo Estimote nie wziął się znikąd. Powstał w sercu Doliny Smoka.

– Estimote? To połączenie dwóch słów: „estimate", czyli szacować, oraz „mote", co po prostu oznacza pyłek – mówi Jakub Krzych, CEO i współzałożyciel firmy. Skąd pomysł na nazwę? Z przekonania, że takiej właśnie wielkości będą niedługo komputery. Wtopią się w inteligentne miasta i dzięki nim życie stanie się dużo łatwiejsze.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common