Tutaj jesteś: rp.pl » Sukces » Coś Na Początek » Film

Film

Mieszkam w wysokiej wieży

Dorota Chrobak 21-01-2016, ostatnia aktualizacja 21-01-2016 16:00
źródło: Monolith Film

Jack (Jacob Tremblay) jest śliczny, bystry i zabawny. Każda matka marzy o takim dziecku.

Oprócz jego własnej mamy (Brie Larson), która zapewne oddałaby wiele za to, by Jack nigdy nie pojawił się na świecie. Siedem lat temu – jako nastoletnia jeszcze dziewczyna – została porwana, wielokrotnie zgwałcona i uwięziona w maleńkim pomieszczeniu z jednym świetlikiem w suficie. Tu przyszło na świat jej dziecko i tutaj tkwią oboje, a każdy dzień jest taki sam jak poprzedni. Różnica polega na tym, że o ile dla Joy miejsce, w którym się znalazła, to więzienie i koszmar, o tyle dla Jacka – przeciwnie – pokój jest całym światem, pełnym niezwykłych historii, przygód i fantazji. Taki stan rzeczy nie może jednak trwać wiecznie. Jack obchodzi swoje piąte urodziny, jest więc wystarczająco duży, by wtajemniczyć go w plan ucieczki, który Joy uknuła. Co się stanie, gdy mały chłopiec będzie musiał skonfrontować się z rzeczywistością? Tą, która istnieje naprawdę, za drzwiami pokoju?

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common