Tutaj jesteś: Sukces » Myślę

Myślę

Luksusowy survival

Mariusz Janik 21-01-2016, ostatnia aktualizacja 21-01-2016 16:00
Wspomnienie zimnej wojny. Vivos Group wynajduje i wykupuje pozimnowojenne przeciwatomowe silosy i zamienia je w pełne przepychu podziemne rezydencje. Dla jednego klienta lub grupy abonentów.
źródło: Vivos
Wspomnienie zimnej wojny. Vivos Group wynajduje i wykupuje pozimnowojenne przeciwatomowe silosy i zamienia je w pełne przepychu podziemne rezydencje. Dla jednego klienta lub grupy abonentów.
źródło: 123RF
Pływająca bestia. A dokładniej – austriacka łódź podwodna Migaloo. Niewiele ustępuje wojskowym odpowiednikom. Pływa na głębokości do 240 metrów, ma własny basen i system wind.
źródło: EAST NEWS
Pływająca bestia. A dokładniej – austriacka łódź podwodna Migaloo. Niewiele ustępuje wojskowym odpowiednikom. Pływa na głębokości do 240 metrów, ma własny basen i system wind.

Jeśli nadejdzie Dzień Sądu – w postaci wybuchu nuklearnego, inwazji zombi lub globalnego 
75–procentowego podatku od dochodów 
– najbogatsi będą mogli zaszyć się w swoich bunkrach lub zniknąć w głębinach na pokładzie prywatnych 
łodzi podwodnych. Branża luksusowych produktów 
dla preppersów–miliarderów kręci się na całego.

Gdy wiozące dziennikarkę serwisu Vice auto wjechało na autostradę 41 w okolicach Terre Haute w stanie Indiana, przedstawiciel firmy Vivos Group odebrał jej telefon komórkowy i założył satynową opaskę na oczy. Cóż, to nie było zaskoczenie: Vivos Group stara się zachowywać atmosferę nieprzeniknionej tajemnicy wokół swoich poczynań. Kto wchodzi w bliższy kontakt z firmą, musi być gotowy na wszystko.

rp.pl
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common