Tutaj jesteś: Sukces » Myślę

Myślę

Trafiony zatopiony, czyli 10 wskazówek, od czego nie zaczynać dnia pracy

Katarzyna Kucewicz 21-01-2016, ostatnia aktualizacja 21-01-2016 16:00

123RF

Jeszcze zanim dotrzemy do biura, czujemy, że to nie będzie udany dzień. W pracy zyskujemy już pewność. Zamiast jednak szukać winy dookoła, przyjrzyjmy się sobie. Bo to nie inni zastawiają na nas pułapki. Wpadamy w nie sami, na własne życzenie.

Jan, pracownik krakowskiego biura maklerskiego, opowiada, że jego budzik dzwoni rano pięć razy w trzyminutowych odstępach. – Nie jestem w stanie się obudzić za pierwszym razem. Nigdy. Chyba że...jest weekend. Wtedy bez problemu funkcjonuję od bladego świtu. W zasadzie zawsze byłem rannym ptaszkiem, ale odkąd skończyłem studia i poszedłem do pracy, wstawanie rano stało się wyczynem ponad moje siły – wyznał kilka tygodni temu na kozetce u swojej psychoterapeutki, prosząc ją o pomoc. W odpowiedzi usłyszał pytania, czy lubi swoją pracę i jak bardzo ta praca go stresuje. Bo to, co dziwi Jana, dla psychoanalityków nie jest niczym nowym. To organizm podświadomie wysyła nam sygnał: chce się trzymać jak najdalej od wyczerpującego emocjonalnie i stresującego miejsca.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common