Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

...I nie mam poczucia winy

Karolina Kowalska 21-01-2016, ostatnia aktualizacja 21-01-2016 16:00
autor: Lidia Popiel
źródło: Sukces
autor: Lidia Popiel
źródło: Sukces
autor: Lidia Popiel
źródło: Sukces

Kariery mógłby mu pozazdrościć niejeden z listy topowych polskich menedżerów, a wykształcenia – wielu czołowych prawników. Był tłumaczem i asystentem byłego sekretarza stanu USA Henry'ego Kissingera. Jednak Tomek P. Chenczke życie rekina biznesu zamienił na pisanie. To dla niego rozliczenie nie tylko z korporacją, lecz z całym życiem. A przy okazji ma czas, by podziwiać zachód słońca nad oceanem.

To nie jest opowieść o zmęczonym wyścigiem szczurów pracowniku korporacji, który postanowił realizować marzenie o pisarstwie i odnajduje szczęście w ubóstwie. Owszem, Tomek P. Chenczke warszawski dom zamienił na oceaniczną plażę portugalskiego Algarve, ale przed brakiem regularnych dochodów zabezpieczył się finansowo. Nie jest to też historia o dyletancie, którego talent docenia wyłącznie najbliższa rodzina. Debiut Chenczkego, „Browar", krytycy jednogłośnie okrzyknęli odkryciem roku i ucieszyli go porównaniem do Toma Wolfe'a. Zasłużenie, bo podobnie jak Amerykanin do swoich książek podchodzi profesjonalnie. – Narzuciłem sobie dyscyplinę. Chcę pisać każdą powieść najwyżej 18 miesięcy, a moim minimum są dwie strony dziennie – mówi.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common