Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Filmowa top lista

Anna Tomiak 21-01-2016, ostatnia aktualizacja 21-01-2016 16:00
Wall Street (1987 r.)
źródło: Imperial CinePix
Wall Street (1987 r.)
Wall Street: Pieniądz nie śpi (2010 r.)
źródło: Monolith Film
Wall Street: Pieniądz nie śpi (2010 r.)
Wilk z  Wall Street (2013 r.)
źródło: AFP
Wilk z  Wall Street (2013 r.)

„Życie toczy się wokół słowa »sz–m–a–l«". „Nie wolno dawać za wygraną". „Kto potrzebuje przyjaciela, niech sobie kupi psa, to jest wojna". 
„Jesteś graczem albo nikim". „Musisz wiedzieć, co robisz, niewiedza oznacza śmierć". To nie są rady z poradnika dla biznesmena, lecz zdania, które padają w filmach. Obrazach kultowych, ważnych, dających do myślenia. Tak wynika z sondy, jaką przeprowadziliśmy wśród polskich biznesmenów (pytaliśmy m.in. Stanisławę Missalę, właścicielkę sieci luksusowych perfumerii Quality, Irenę Eris, twórczynię marki Dr Irena Eris, Jolantę Zwolińską, prezes Yonelle, Bognę Sworowską i Monikę Błasikiewicz, właścicielki agencji 
PR BiS, Andrzeja Mokrzyckiego, brand managera Ice Watch). 
Oto 10 filmów, o których nie mogą zapomnieć.

Wall Street (1987 r.)

rp.pl
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common