Tutaj jesteś: Sukces » Działam

Działam

Mon amour, mon ami

Anna Tomiak 17-12-2015, ostatnia aktualizacja 17-12-2015 16:00
źródło: 123RF
Agnieszka 
Hryniewicka–Kądziołka. Zaczęła od importu z Francji, Włoch, Hiszpanii. Ale tak naprawdę zależało jej na znalezieniu dobrego polskiego producenta dziecięcych bucików.
źródło: Kopytko Mamuta
Agnieszka 
Hryniewicka–Kądziołka. Zaczęła od importu z Francji, Włoch, Hiszpanii. Ale tak naprawdę zależało jej na znalezieniu dobrego polskiego producenta dziecięcych bucików.
źródło: Kopytko Mamuta

Zafascynowane Francją postanowiły przekuć 
swoją pasję w biznes. Różne historie, różne pomysły. 
Podpatrzone w kraju nad Loarą i Sekwaną 
wypaliły nad Wisłą. I to jak!

Plany były inne. Agnieszka Hryniewicka–Kądziołka chciała zostać dziennikarką. Pewien czas pracowała w telewizji, próbowała też sił jako copywriterka. I pewnie by przy tym została, gdyby życie nie zaczęło pisać jej innego scenariusza. Mąż Agnieszki dostał propozycję pracy w Paryżu, więc wyjechali. Potem przeprowadzili się do Hiszpanii i jeszcze raz z powrotem do Francji. W sumie spędzili za granicą osiem lat. Mieszkając w Paryżu, myślała o pracy, ale dzieci były małe (dziś córki Agnieszki mają 12, 10 i 4 lata). Obowiązki matki, przynajmniej na jakiś czas, wzięły górę nad ambicjami zawodowymi.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common