Tutaj jesteś: Sukces » Myślę

Myślę

Przekleństwo decyzyjności

Karolina Monkiewicz-Święcicka 17-12-2015, ostatnia aktualizacja 17-12-2015 13:36

123RF

Skręcić w prawo czy w lewo? Zwykle tak to się zaczyna. Trzeba dokonać wyboru. A konsekwencją jednej decyzji są kolejne. Na tym polega wolność 
– powiedzą jedni z zachwytem. Inni będą ją przeklinać. Dlaczego, gdy mamy zbyt wiele możliwości, zamiast przyjemności odczuwamy strach?

Wyprowadzić się z miasta, osiąść na Mazurach i tam ułożyć sobie życie? Założyć swoją działalność czy zostać w korporacji? Rozwieść się czy nie? Małgorzata Bojanowska od kilku lat prowadzi szkolenia z podejmowania decyzji. Większość jej klientów przychodzi właśnie z takimi dylematami. Czują, że odwlekają życiowe decyzje stanowczo za długo. Mimo to wciąż nie potrafią wybrać. Ale są też tacy, dla których problemem są o wiele bardziej prozaiczne wybory: dokąd pojechać na urlop, jakie spodnie do biegania wybrać. Niby wiedzą, niby są w temacie. Jednak w sklepie przytłacza ich ogrom możliwości. Do domu wracają więc nie z tym, co trzeba, lub... z niczym.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common