Tutaj jesteś: Sukces » Myślę

Myślę

Weź mnie na warsztat

Karolina 
Monkiewicz–Święcicka 17-12-2015, ostatnia aktualizacja 17-12-2015 16:00
Dariusz Morsztyn alias Biegnący Wilk. Jest jedynym w Polakiem startującym w długodystansowych wyścigach psich zaprzęgów w Finlandii. W jego gospodarstwie organizowane są letnie obozy survivalowe dla ojców i synów.
autor: Daniel Dąbrowski
źródło: Sukces
Dariusz Morsztyn alias Biegnący Wilk. Jest jedynym w Polakiem startującym w długodystansowych wyścigach psich zaprzęgów w Finlandii. W jego gospodarstwie organizowane są letnie obozy survivalowe dla ojców i synów.
autor: Daniel Dąbrowski
źródło: Sukces
autor: Daniel Dąbrowski
źródło: Sukces

Obozy, spotkania i warsztaty. Mężczyźni szukają tam w sobie wojownika, chłopca, mazgaja, twardziela. A przede wszystkim odpowiedzi na pytanie, 
kim są i czego chcą od życia. To miejsca, w których szkoli się supermenów. Ale bez znaku „S" na trykocie ciasno opinającym rozbudowany tors.

– Najbardziej wstrząsające przeżycie? Polowanie na siebie nawzajem w lesie. To było ostre! Chodzenie po węglach. Postrzyżyny. Ale najtrudniejsze okazało się...przytulanie się z innymi facetami. Na serio musiałem się przełamać – śmieje się Mateusz Paprocki. Nigdy wcześniej nie miał kontaktu fizycznego z innym mężczyzną, poza faulami na boisku.

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common