Tutaj jesteś: Sukces » Myślę

Myślę

Lepiej niż w domu

Mariusz Janik 18-11-2015, ostatnia aktualizacja 18-11-2015 16:00
źródło: 123RF
Gry na konsoli, bilard lub piłkarzyki. 
Gliwicka firma FP dba o to, 
by jej pracowników nie dopadła nuda.
źródło: materiały prasowe
Gry na konsoli, bilard lub piłkarzyki. 
Gliwicka firma FP dba o to, 
by jej pracowników nie dopadła nuda.
W przypadku Lease Plan FleetManagement Polska oznacza to m.in. dopłaty do opieki zdrowotnej oraz świeże warzywa i owoce dowożone do firmy dwa razy w tygodniu.
źródło: materiały prasowe
W przypadku Lease Plan FleetManagement Polska oznacza to m.in. dopłaty do opieki zdrowotnej oraz świeże warzywa i owoce dowożone do firmy dwa razy w tygodniu.

Jacuzzi, gabinet masażu, sauna, nawet sala kinowa. 
Do tego konsole, bilard, gry planszowe i stoły do piłkarzyków. 
A jeśli trzeba zostać dłużej w biurze, to rodzina dostaje kwiaty i odręczny liścik z przeprosinami od prezesa. Raj na ziemi? Niekoniecznie – raczej koncepcja employer branding. Bo szczęśliwy pracownik to większa konkurencyjność firmy na rynku.

„Wyprawa mieściła w sobie wiele skrajności: znaleźliśmy się bardzo wysoko i bardzo nisko – zjeżdżaliśmy na nartach z ośnieżonych szczytów And i przemierzaliśmy argentyńską nizinę La Plata. Było gorąco, dwa razy przekroczyliśmy równik. Rzuciliśmy kotwicę przy brzegach Antarktydy, gdzie krzepnie nawet rtęć. Wyruszyliśmy z luksusowych kurortów Wysp Kanaryjskich, siedem miesięcy później czekała nas ciężka walka z żywiołem na przylądku Horn, jednym z najtrudniejszych żeglarskich wyzwań. Beztroska zabawa na plażach brazylijskiej Copacabany, wśród przyszłych gwiazd futbolu, i luksusowe plaże w Miami, ciężkie żeglarskie warunki i leniwa sjesta, zimne egzotyczne drinki. Odwiedziliśmy dwanaście egzotycznych krajów, cztery kontynenty, przepłynęliśmy wody dwóch oceanów, pokonaliśmy ujście Amazonki, łącznie ponad 18 tys. mil morskiej żeglugi".

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common