Tutaj jesteś: Sukces

Sukces

Jestem jak wino

Paulina Nowosielska 18-11-2015, ostatnia aktualizacja 18-11-2015 16:00
W  Polsce starsi ludzie mogą być tylko elementem tła. To nie jest skarga, raczej stwierdzenie faktu. Wiem jedno: nigdy nie chciałem się zestarzeć na scenie.
autor: Rafał Masłow
źródło: Znak
W  Polsce starsi ludzie mogą być tylko elementem tła. To nie jest skarga, raczej stwierdzenie faktu. Wiem jedno: nigdy nie chciałem się zestarzeć na scenie.
autor: Rafał Masłow
źródło: Znak
Stałem się orędownikiem wolności. A  moje motto brzmi: żyj tak, jak tobie najlepiej, a  innym nie przeszkadza.
autor: Rafał Masłow
źródło: Znak
Stałem się orędownikiem wolności. A  moje motto brzmi: żyj tak, jak tobie najlepiej, a  innym nie przeszkadza.

Jednego dnia mógł być kochankiem, drugiego mordercą. Ale od tego można wpaść w rutynę przeżywania. Organizm się przyzwyczaja. Dlatego radykalnie zmienił swoje życie, zawodowe i prywatne. – Nie stawiam sobie granic, barier. Nie ma „wypada" czy „nie wypada" – mówi Marek Kondrat. Nam opowiada o swoim winnym biznesie, który bywa kosztowny i ryzykowny, planie B na życie. I o tym, dlaczego marzy mu się rewolucja kulturalna w Polsce
 – mówi Marek Kondrat

Dla jednych życie to sen wariata śniony nieprzytomnie. Inni 
mówią, że życie to gra. A jaka jest pana ulubiona w nim rola?

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common