Tutaj jesteś: Sukces » Żyję

Żyję

15 cm nad ziemią

Magda Gacyk 18-11-2015, ostatnia aktualizacja 18-11-2015 16:00
„...a w Polsce na www.taylorsays.pl”
źródło: materiały prasowe
„...a w Polsce na www.taylorsays.pl”
źródło: materiały prasowe
Taylor Reeve, kalifornijska artystka, projektantka damskich butów i właścicielka firmy TaylorSays.
źródło: materiały prasowe
Taylor Reeve, kalifornijska artystka, projektantka damskich butów i właścicielka firmy TaylorSays.

Daj dziewczynie odpowiednie buty, a zawojuje świat 
– mawiała Marilyn Monroe. Jej słowa wzięła sobie do serca Taylor Reeve, projektantka damskich butów i właścicielka firmy TaylorSays. Jej szpilki zdobywają szturmem kolejne kraje. I nic dziwnego, skoro spód turkusowych butów ozdabiają tęczowe lody na patyku. Jeden z modeli zwieńczony jest metalowymi kolcami, a inny przypomina paszczę rekina.

Gdy dziewczyna zrzuca trampki i zaczyna chodzić w szpilkach, wiadomo jedno: nic nie dzieje się bez przyczyny. A jak było w twoim przypadku? Dlaczego zamieniłaś beztroską wygodę na ekstrawagancką elegancję?

Sukces
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common