Tutaj jesteś: rp.pl » Sukces » Coś Na Początek » Wystawa

Wystawa

Wspaniałe cesarstwo

Przemysław Głowacki 17-11-2016, ostatnia aktualizacja 17-11-2016 16:00
„Spectaculaire Second Empire, 1852–1870
„Spectaculaire Second Empire, 1852–1870", Musée d'Orsay, Paryż, do 15 stycznia

Sukces

Paryż pod koniec roku ma jak zwykle do zaoferowania wiele wystawienniczych atrakcji.

Głównym wydarzeniem jest przyjazd z Rosji dużej części kolekcji Szczukina do Fundacji Louisa Vuittona. Nie tylko tu mogą się ustawić kolejki zwiedzających. Można wybrać się na wystawy Rembrandta, Henri Fantin–Latoura, Frédérica Bazille'a, René Magritte'a, Carla Andre, Maurizio Cattelana oraz ekspozycje poświęcone twórczości Oscara Wilde'a i Arnolda Schönberga lub wielki pokaz sztuki meksykańskiej pierwszej połowy XX w. Wyjątkowo ciekawa jest wystawa malarstwa amerykańskiego z lat 30. XX w., na której zwiedzających wita jeden z najpopularniejszych obrazów za Atlantykiem – „American Gothic" Granta Wooda. Jest w czym wybierać, tylko czasami trzeba się przeciskać przez tłum zwiedzających. W tym ogromie paryskich propozycji jedna zasługuje na szczególną uwagę – to „Widowiskowe II Cesarstwo" w Musée d'Orsay.

Rzeczpospolita
Dostęp do treści serwisu jest płatny. Prosimy wykupić dostęp.
Jeżeli masz konto, zaloguj się!
Formularz otrzymania bezpłatnego dostępu do SukcesMagazyn.pl dla prenumeratorów wydania papierowego
Prenumeratorom "Sukcesu" przysługuje prawo bezpłatnego dostępu. W tym celu proszę o uzupełnienie poniższej rejestracji.
-
6 miesięcy rok
Klikając opcję "Uzyskaj dostęp", przyjmujesz: Regulamin korzystania z serwisów Rzeczpospolitej
* Pole obowiązkowe
** Pole obowiązkowe tylko w przypadku gdy prenumeratorem jest firma/instytucja
*
Oświadczam, że wyżej podane dane są prawdziwe i jako prenumerator przysługuje mi prawo darmowego dostępu do serwisu Sukcesmagazyn.pl w trakcie trwania prenumeraty. Jednocześnie w przypadku uzyskania dostępu do serwsiu w sposób nieuprawniony tj. bez wykupienia aktualnej prenumeraty wydania papierowego "Sukces", zgadzam się na obciążenie mnie kosztem uzyskanego dostępu.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu towarów i usług Presspublica. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51 (dalej: Presspublica) moich danych osobowych w celu prowadzenia przez Presspublica marketingu towarów i usług osób trzecich. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie Presspublica, przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.
pole obowiązkowe
*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Presspublica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na przesyłanie przez Presspublica sp. z o.o. informacji handlowych na podany wyżej adres poczty elektronicznej lub numer telefonu komórkowego.
Zaznaczaczając tę opcję prosimy również o zaznaczenie jednej z powyższych 
Dodatkowe informacje 22 46 30 066

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Najczęściej czytane

  • 24 h
  • 7 dni
  • 30 dni

Galerie

1 - 1 / 4
common